Firma

NORD NAPĘDY Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Tokarz

Stanowisko

Tokarz

Miasto/województwo

Nowa Sól

Publikacja

2019-01-28

Opis Firmy

Firma NORD została założona w 1965 r., a obecnie jej sprzedaż netto wynosi około 500 milionów Euro. Nasze powodzenie we wspinaniu się na elitarną listę producentów motoreduktorów należy zawdzięczać strategii polegającej na słuchaniu naszych klientów i ścisłej współpracy z nimi. Z pomocą naszych klientów stworzyliśmy optymalne rozwiązania w zakresie napędów, jak również osiągaliśmy nieprzerwany wzrost jako firma.
NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Do zakładu produkcyjnego w Nowej Soli poszukujemy pracowników na stanowisko:
TOKARZ - obsługa maszyny manualnej

Miejsce pracy: lubuskie (Nowa Sól)

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie;
- mile widziana  znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych;
- doświadczenie przy obsłudze tokarku lub frezerki manualnej;
- samodzielność, odpowiedzialność i pewność w działaniu;
- elastyczność i umiejętność pracy w grupie.

Twoje obowiązki po okresie szkolenia:
- samodzielna obsługa tokarki manualnej;
- udział w licznych procesach optymalizacyjnych.

Co oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
- stabilne warunki zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.